Hakkımızda

HİZMET KALİTESİNDE 7 YILLIK TECRÜBE VE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...

Seora, 2014 yılında kurulmuş ve o zamandan beri birçok başarılı projeye imza atmış yenilikçi bir web tasarım ve yazılım ajansıdır.   Tüm sektörlere yazılım, tasarım dijital pazarlama hizmetleri vermektedir.  Doğru strateji ve planlı çalışma ile şirketinizi web üzerinde yeniden tasarlıyor ve büyütüyoruz.
Başlıca faaliyet alanları;
İlan yazılımı, Sosyal medya yazılımları, Site eklentileri, Tema geliştirme, Website düzenleme ve geliştirme işlemleri

 

Misyonumuz
Yazılım teknolojilerini yakından takip ederek tüm müşterilerimize profesyonel çözümler geliştirmek ve bu çözümleri hem proje aşamasında hem de satış sonrasında %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmak.

 

Vizyonumuz
Deneyimli kadromuz ile müşterilerimizi memnun edecek çözümleri ortaya çıkarmak, proje yaklaşımıyla müşterilerimize web teknolojileri, yazılım ve reklam çözümleri sunmak, Dijitalde "Erişim" gücünüz olmayı hedefleyerek danışmanlık hizmetleri ile lider çözüm şirketi olmak.

 

Neden biz?
İşimizi heyecanla yaptığımız için çalışmaktan zevk alıyoruz ve en büyük kazancın müşteri memnuniyeti olduğuna inanıyoruz.

Katıldığımız tüm projelerde, sadece müşteri taleplerini karşılamak için değil, fonksiyonel, kullanımı kolay, geliştirmeye açık ve daha da önemlisi kullanılabilir sistemler oluşturmaya çalıştık ve başardık.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize bir şey sor!
👋 Merhaba, Nasıl Yardımcı olabiliriz?